ПІДПИСАННЯ УГОДИ ЩОДО СТВОРЕННЯ ХАРКІВСЬКОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ

18 грудня 2014 року у м. Харкові відбулось підписання угоди про взаєморозуміння та співпрацю щодо створення Харківського міжрегіонального тренінгового центру з питань протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та іншим соціально-небезпечним хворобам на базі КЗОЗ «Харківський обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» сумісно з Харківською медичною академією післядипломної освіти.

На зустрічі були присутні директор департаменту охорони здроров’я Харківської обласної державної адміністрації Галацан О.В., головний лікар КЗОЗ «Харківський обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» Черкасов О.П., ректор Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Хвисюк О.М., директор ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України», доктор медичних наук, професор Нізова Н.М. та директор Харківського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»Дмитрієв С.Є.

Під час підписання угоди також були обговорені питання щодо сучасних викликів та європейських перспектив розвитку кадрового потенціалу у сфері протидії соціально-небезпечним хворобам в Україні, а також важливість використання досвіду міжнародних програм щодо підготовки медичних спеціалістів у даній сфері в рамках системи післядипломної освіти та роль партнерства з НУО.

Фото по темі 1 2 3 4 5 6 7