Лекція для майбутніх правоохоронців з питань ВІЛ-інфекції СНІДу

Для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ 11 вересня 2017 року була проведена лекція з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу та профілактики ВІЛ при виконанні професійних обов’язків.

Фахівці КЗОЗ Обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом ознайомили слухачів з інформацію про ВІЛ, шляхи передачі та методи індивідуального захисту, було висвітлено актуальну епідемічну ситуацію з ВІЛ-інфекції/СНІДу, тенденції розповсюдження ВІЛ в Україні та Харківській області. В заході прийняли участь біля 200 курсантів.

Від Харківського обласного відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа 100 відсотків життя» м. Харків» приймав участь соціальний працівник- Сергій Отреп’єв, який впродовж лекції розповідав про роботу організації та наводив реальні випадки з його професійної діяльності.

Молодим курсантам була надана інформаційна література про ВІЛ/СНІД, вірусні гепатити, туберкульоз та інші захворювання, а також розповсюджені засоби індивідуального захисту - презервативи.

Фото по темі 1 2