Sport Music Fest 2017 - «Спорт ради жизни»

20 травня 2017 року в центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького пройшов фестиваль Sport Music Fest 2017 під лозунгом «Спорт ради жизни», в якому прийняли участь команди з Київа, Запоріжжя, Дніпра, Бахмута, Сєвєродонецька, Донецька та Полтави.

Акція була присвячена пам’яті людей, померлих від СНІДу. В цьому році відбувся ювілейний фестиваль Sport Music Fest, йому виповнилося 10 років. Головні організатори фестивалю: Всеукраїнська Благодійна Організація «Мережа100 відсотків життя" м.Харків» та «Українська Стритбольна Лига 3х3 USL» у співпраці з комунальним закладом охорони здоров’я Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом.

Усі присутні вшанували пам’ять людей, померлих від СНІДу, хвилиною мовчання, після чого запустили в повітря 100 повітряних куль.

Людей що померли від СНІДу символізувала конструкція – «Силует семьи»

В змаганнях прийняли участь 50 команд. Перше місце отримала баскетбольна команда з Запоріжжя, друге та третє місця зайняли Харківські команди. Переможці були нагороджені відзнаками та кубками.

Важливим моментом в проведенні фестивалю була присутність мобільної амбулаторії, в умовах якої була можливість виявити наявність або відсутність ВІЛ, пройшовши тестування за допомогою швидких тестів. За весь день було протестовано 79 чоловік. Також була проведена інформаційно-освітницька робота з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу серед відвідувачів парку, роздані презервативи та інформаційні матеріали.

Фото по темі 1 2 3 4 5 6 7 8 9