Інформаційна кампанія присвячену «Всесвітньому дню здоров’я»

З 06 по 12 квітня 2017 року Благодійна Організація «Мережа 100 відсотків життя» м. Харків» спільно з Управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, КЗОЗ Обласний центр профілактики і боротьбі зі СНІДом, МБФ «Альянс громадського здоров’я» провели інформаційну кампанію присвячену «Всесвітньому дню здоров’я».

В рамках заходу проведено тиждень тестування на ВІЛ-інфекцію студентської молоді Харківщини. До інформаційної кампанії були залучені студенти та курсанти з Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Тестування проводилось анонімно та безкоштовно на базі мобільної амбулаторії, наданої МБФ «Альянс громадського здоров’я», за допомогою швидких тестів, наданих БО «Мережа 100 відсотків життя» м. Харків» командою сертифікованих спеціалістів – медичні фахівці КЗОЗ Обласний центр профілактики і боротьбі зі СНІДом.

Також, в рамках акції були роздані інформаційні листівки з тематики ВІЛ-інфекції/СНІДу та контрацептиви. Всього за чотири дні було протестовано майже 300 осіб.

Фото по темі 1 2 3 4