Семінар для вчителів Московского района м. Харків

16 березня 2017 року на базі КЗОЗ Обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом пройшов семінар для вчителів предмета «Основи здоров’я» загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова. В заході прийняли участь 27 вчителів.

Метою семінару стало розповсюдження передового педагогічного досвіду щодо формування знань з поширення і профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, створення толерантного відношення в учнів до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД людей.

В ході заходу фахівці Центру поповнили знання педагогів про ВІЛ-інфекцію/СНІД, вплив інфекції на організм людини, причини та шляхи її поширення. Розкрилися питання про формування практичних вмінь та навичок особистої безпеки інфікування ВІЛ у учнів. Про створення у учнів толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією. Фахівці Центру разом з вчителями продовжили колективний пошук шляхів удосконалення навчально-виховного процесу за рахунок формування особистої та соціальної компетентності, як умови гармонійного розвитку суспільства майбутнього.

Фото по темі 1