25-11-2016 Третя національна науково-практична конференція з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу

З 21 по 23 листопада в Києві відбулася Третя національна науково-практична конференція з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу «За кожне життя разом: прискорення до мети 90-90-90».

У роботі конференції взяли участь близько 450 учасників - експертів міжнародного рівня з України, Нідерландів, Казахстану, Молдови, які представили останні практичні напрацювання та поділилися досвідом у сфері лікування та профілактики ВІЛ/CНІДу, обговорили низку соціальних питань, визначили основні перспективи щодо досягнення глобальних цілей прискореного подолання епідемії ВІЛ-інфекції до 2030 р в Україні та представили відповідні ключові рекомендації.

Від Харківського регіону у заході взяли участь співробітники КЗОЗ Харківського обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом разом з колегами з КЗОЗ «Обласний протитуберкульозний диспансер №1». Головний лікар - Черкасов Олександр Петрович виступив з докладом на тему: « Інтеграція послуг (ЗПТ, АРТ, Лікування ТБ), як запорука досягнення цілей 90-90-90».

Учасники Третьої національної науково-практичної конференції з питань ВІЛ/СНІДу «За кожне життя разом: прискорення до мети 90-90-90» засвідчили свою прихильність до виконання Політичної Декларації з ВІЛ/СНІДу Генеральної Асамблеї ООН 2016 року «Прискореними темпами до активізації боротьби з ВІЛ та припинення епідемії СНІДу до 2030 року» та підготували резолюцію конференції з подальшими кроками до виконання у таких сферах, як лідерство, стратегічні рішення, посилення потенціалу та прав людини.

Фото по темі 1 2 4