02.12.2016 Акція Червона стрічка

2 грудня 2016 року у Харківському обласному центрі профілактики і боротьби зі СНІДом для студентів «Харківського медичного коледжу № 2» відбулася акція «Червона стрічка», яка була присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

В рамках акції була прочитана освітня лекція на тему «Червона стрічка – символ боротьби зі СНІДом» та проведена ознайомча екскурсія Центром. Акція нагадує про те, як важливо зупинити розповсюдження епідемії ВІЛ/СНІДу. Символом боротьби зі СНІДом є «Червона стрічка», жодна акція у цей день не проходить без неї.

Червона стрічка - міжнародний символ боротьби зі СНІДом, який використовують як логотип і ВООЗ, і агентства ООН та незлічена кількість добродійних фондів, цей символ дозволяє заявити про розуміння масштабів епідемії СНІДу, погляди людини, нехай навіть тільки 1 грудня. Невеликий крок, але все-таки крок, який можуть наслідувати й інші.

Вона була впроваджена навесні 1991. Ідея її виникнення належить художнику Франку Муру, він жив з ВІЛ-інфекцією понад 20 років. Його мистецтво завжди було прямим віддзеркаленням його художньої діяльності, а вже нею він займався в буквальному розумінні зі шкільного стільця і його самого, навряд чи когось здивувало, що він зі всією пристрасністю зайнявся боротьбою з новою інфекцією. Його картини завжди відображали його пристрасний, небайдужий погляд на світ і суспільство. Одна з найвідоміших його робіт - "Ніагарський водоспад".

Фото по темі 1