В Харькове проходит акция "Во имя жизни"

З 10 по 13 вересня 2013 року в місті Харкові адміністрацією КЗОЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» спільно з міським благодійним фондом «Надія Є» проведено акцію «В ім’я життя» («Во имя жизни»). Акція проходила в центрі міста в Палаці культури ГУМВС України в Харківський області поруч з фонтаном Закоханих, де велике скупчення молоді.

До проведення акції в якості волонтерів було залучено студентів медичних коледжів, якими проводилось інформування щодо проведення експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію та гепатити, розповсюдження інформаційних буклетів і презервативів.

В рамках акції проходила тематична виставка плакатів, які було зібрано при проведенні трьох міжнародних конкурсів «АнтиСНІД Україна» з 32 країн світа, демонстрація тематичних відеороліків. За весь час роботи виставку відвідали близько 1000 осіб.

В рамках проведення акції, 12 вересня 2013 року працювала мобільна амбулаторія з проведення експрес-тестування, в якій усі бажаючі мали змогу безкоштовно та анонімно перевіритись на ВІЛ-інфекцію та гепатити В і С.

Проведення процедури тестування забезпечували фахівці Центру: до- та післятестове консультування проводив лікар-інфекціоніст, тестування – кваліфікована медична сестра; допомагали залученню до тестування соціальні працівники ХМБФ «Надія Є» та студенти-волонтери. Всього під час роботи мобільної амбулаторії було обстежено 61 особу.

Тим, хто не встиг пройти тестування, було запропоновано звернутись до кабінетів «Довіра» в міській студентській лікарні та КЗОЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом».