Акція «MUSIC FEST - ЗРОБИ ТЕСТ»

ХОБФ «Парус» спільно з КЗОЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров'я» та за участю Студентської Ради ХНУ імені В. Н. Каразіна провели молодіжну акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - «MUSIC FEST - ЗРОБИ ТЕСТ».

Музика, ді-джей, кава та чай, інформаційні флаєри, листівки, презервативи, консультування та тестування в мобільній амбулаторії - абсолютно безкоштовно надавалися для молоді.

Одночасно з акцією розпочався прес-брифінг, куди були запрошені представники обласної адміністрації, Управління охорони здоров'я та Департамент науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації, Центр соціальних служб.

На підтримку Всесвітнього флешмобу зав'язали червоні стрічки на пам'ятнику Закоханим «PutRedRibbonOn» - «Пов’яжи Червону Стрічку» та зробили тематичне «Селфі».

В акції взяли участь волонтери-підлітки та волонтери-студенти. Під час проведення акції всі бажаючі (98 осіб) отримали консультування і тестування на ВІЛ, серед яких не виявлено позитивних результатів. Було розповсюджено 6000 презервативів, 300 інформаційних флаєрів та інші інформаційні матеріали.

Фото по темі 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12