25.08.2016 Лекція для майбутніх правоохоронців з питань ВІЛ-інфекціїСНІДу

Для курсантів Харьківського національного університету внутрішніх справ 25 серпня 2016 року була проведена лекція з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Від головного лікаря областного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Олександра Петровича Черкасова, більш 200 слухачів отримали загальну інформацію про захворювання, шляхи передачі та відповідно, методи індивідуального захисту від вірусу. Лікар епідеміолог Центру Нікітова Наталія В’ячеславівна розповіла про епідемічну ситуацію з ВІЛ/СНІДу, тенденції розповсюдженості ВІЛ-інфекції у Харківській області та місті Харкові.

Також у лекції прийняли участь соціальні працівники Харківського обласного відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» та Харківського обласного благодійного фонду «Парус», які розповідали курсантам про діяльність організацій, свої послуги та допомогу, яку можна отримати у благодійних фондах.

Молодим курсантам була надана інформаційна література про ВІЛ/СНІД, вірусні гепатити, туберкульоз та інші захворювання, а також розповсюджені засоби індивідуального захисту - презервативи.

Профілактичні заходи та покращення рівня інформованості загального населення, тим паче майбутніх співробітників поліції, з питань ВІЛ/СНІДу є важливий компонент профілактики зараження здорових людей та покращення якості життя ВІЛ-позитивних людей!

Фото по темі 1 2 3 4 5 6 7 8