30.05-03.06.2016 Стажування для адміністраторів в галузі охорони здоров’я

В рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» з 30 травня по 02 червня 2016 року на базі Державної установи «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» було проведено стажування для адміністраторів в галузі охорони здоров’я. До участі були запрошені лікарі-інфекціоністи, епідеміологи та провізори закладів у сфері профілактики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу у Донецькій, Тернопільській, Харківській, Луганській областей та м. Києві.

Впродовж чотириденного стажування учасники заходу познайомились зі структурою та організацією роботи Державної установи «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України», організацією діяльності інфекційної служби на регіональному рівні, та відвідали ряд семінарів та практикумів, де розглянули питання нормативно-правової бази у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу, базової стратегічної інформації у плануванні профілактичних та протиепідемічних заходів протидії епідемії, забезпечення доступу до безперервної антиретровірусної терапії в Україні для хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Крім того, учасники стажування відпрацювали навички ведення облікової та звітної документації МОЗ України за напрямком моніторингу лікування ВІЛ та розглянули основні аспекти організації та надання допомоги хворим на ко-інфекцію ВІЛ/туберкульоз та пацієнтам з ко-інфекцією ВІЛ/ВГС.

За результатами заходу учасники отримали сертифікати про проходження стажування.

Від Комунального закладу охорони здоров’я «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» приймала участь у стажуванні лікар епідеміолог відділу профілактичної роботи та епідмоніторингу – Нікітова Наталія В’ячеславівна.

Фото по темі 1 2 3