14-15.05.2016 Відбувся благодійний хіп-хоп фестиваль Sport Music Fest 9

До Всесвітнього Дня пам'яті людей, померлих від СНІДу, в Харкові пройшов наймасштабніший благодійний хіп-хоп фестиваль України Sport Music Fest 9. Незважаючи на дощову погоду, фестиваль зміг пройти по своїм кращим традиціям, зібравши тисячі спортсменів і фанатів вуличного хіп-хоп руху. Так, 14 травня на відкриття стрітбольного сезону приїхало понад 70 баскетбольних команд зі всієї країни. А вже 15 травня на головній сцені центрального парку ім.М.Горького для харків'ян та гостей міста виступили кращі хіп-хоп виконавці. Головним гостем фестивалю став легенда класичного хіп-хоп лейблу «RAP Recordz» «Карандаш».

Невід'ємною частиною фестивалю стала виставка «Дискримінація і толерантність в Україні». Представлені роботи - переможці Всеукраїнського конкурсу карикатур, що відображають реалії сучасного суспільства, пов'язаних з обмеженням прав людини.

Також, протягом двох днів фестивалю кожен охочий зміг пройти експрес-тестування на ВІЛ у спеціальній мобільній амбулаторії. За результатами, тест на ВІЛ пройшло 200 осіб, з яких був виявлений один новий випадок ВІЛ-інфекції.

Фото по темі 1 2 3 4