До Всесвітнього Дня пам'яті людей, які померли від СНІДу в Харкові пройде фестиваль Sport Music Fest

Наймасштабніший щорічний благодійний хіп-хоп фестиваль України Sport Music Fest пройде з 14 по 15 травня в Харкові. Дев'ятий рік поспіль фестиваль збере кращих баскетболістів і хіп-хоп виконавців країни, щоб вшанувати пам'ять людей, які померли від СНІДу.

У цьому році фестиваль обіцяє стати найгучнішою благодійною подією в Україні, планується зібрати більше 3000 фанатів вуличного хіп-хоп руху. За традиціями, фестиваль пройде протягом двох днів в міському парку ім. М.Горького. Офіційний старт відбудеться 14-го травня з відкриття стритбольного сезону в рамках відбіркового етапу Української стритбольної Ліги. За попередніми оцінками, в турнірі візьме участь понад 100 команд з усієї України, що щорічно робить Sport Music Fest одним з наймасштабніших заходів за кількістю команд серед усіх турнірів з вуличного баскетболу. Завершиться фестиваль 15-го травня виступом легенд харківського хіп-хопу. Порадують фанатів такі виконавці, як Sirius (Ріфмабіт), Сенс, Lojaz, Nice Day, Титри, Nazar, EkVit і Феномен. Хедлайнером концерту стане один з флагманів класичного хіп-хоп лейбла RAP Recordz «КАРАНДАШ».

Невід'ємною частиною фестивалю цього року стане виставка робіт переможців Всеукраїнського конкурсу карикатур «Дискримінація і толерантність в Україні», який був проведений Асоціацією карикатуристів і Коаліцією з протидії дискримінації в Україні за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Даною виставкою фестиваль звертає увагу на тему утиску прав людини, що базуються на стереотипах сучасного суспільства.

Також, протягом двох днів фестивалю на території парку буде лунати інформаційна література про ВІЛ-інфекцію/СНІД та працюватиме мобільна амбулаторія, де кожен бажаючий зможе пройти експрес-тест на ВІЛ.

Фото по темі