Ми орієнтовані на якість!

З метою підвищення рівня медичної допомоги, яка надається пацієнтам, забезпечення та управління якістю у КЗОЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІД» було розпочато роботу з впровадження системи управління якістю відповідно до вимог міжнародних стандартів ІSO серії 9000.

Адміністрація КЗОЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» поставила собі за мету розробити й впровадити систему управління якістю та проводити внутрішні аудити для підвищення ефективності роботи закладу, тобто для поліпшення якості медичних послуг.

Протягом лютого 2016 року спеціалістами Державного підприємства «Харківстандартметрологія» було проведено навчання персоналу КЗОЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» з питань міжнародних стандартів якості. Адже для проходження сертифікації ISO 9001 (ДСТУ ISO 9001:2009) окремим пунктом передбачена наявність компетентного персоналу.

Сертифікація системи управління відповідності стандартам ISO передбачає залучення усього колективу до виконання процесів системи менеджменту, а не тільки керівників. Кінцевою метою впровадження системи управління якістю є підвищення якості надання медичних послуг для блага наших пацієнтів за допомогою ефективного використання ресурсів, що буде підтверджено отриманням вищої категорії акредитації, а для цього треба виконувати міжнародні вимоги стандартів, у тому числі і залучати до системи менеджменту навчений і підготовлений персонал.

Системна робота адміністрації КЗОЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» вже сьогодні приносить свої плоди. Навчання персоналу, аудит і контроль роботи кожного підрозділу дозволяють досягти головної мети – надання кваліфікованої, якісної, ефективної медичної допомоги населенню області в умовах реформування галузі охорони здоров’я.

Фото по темі 1 2 3 4